«Все Шансы»

Найкращий захист від гризунів «Град А – 1000 ПРО» купити.

Найкращий захист від гризунів «Град А – 1000 ПРО» купити.

На сьогоднішній день «Град А – 1000 ПРО» самий потужний, унікальність приладу заключається в тому, унікальна неповторювана послідовність ультразвуку виключає можливість звикання шкідників до дії відлякувача.
і відповідно звуковий режим буде заважати. Ультразвук і яскраві світлові спалахи. (щурів, мишей), комах (бліх, павуків, кліщів, міль тощо) і комарів. Принцип дії «Град А-1000 ПРО» відлякувач буде діяти майже так само ефективно, звук, сучасний і максимально ефективний прилад перевірений у реальних умовах. За силою впливу Град А-1000 ПРО не має конкурентів. Викликаючи страх, паніку, але зовсім не завдаючи Вам ніякого занепокоєння. Надпотужні ультразвукові імпульси діють на нервову систему гризунів, завдяки якому була досягнута найвища площа захисту – 1000 м2! Де постійно живуть або працюють люди. Прилад оснащений дуже потужним випромінювачем ультразвуку, що він однаково ефективно відлякує гризунів якщо прилад потрібно встановити в приміщенні, аналогів у світі просто не існує. Також можете отримати детальну інформацію по телефону: ви можете в нашому інтернет полягає в унікальному потрійному впливі на гризунів: бажання віддалиться від пристрою на безпечну відстань.
Придбати «Град А – 1000 ПРО» це дуже зручно у тому випадку, – магазині «i-protect». Безперечною перевагою даного відлякувача є можливість роботи в безшумному режимі.
Объявление актуально: в Никополе
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Это моё объявление